Jak zrobić stronę WWW za 0 zł? - Poradnik - Krok po kroku

Jak założyć stronę www? 


Od zawsze chciałeś mieć swoją stronę www?

Dziś dla niektórych to własna wizytówka, mało która firma nie ma swojej witryny w internecie, posiadanie www dużo wnosi pozytywnego do życia. Bardzo dużo osób też prowadzi swoją stronę/bloga o swojej pasji typu np. gotowaniu, wędkowaniu, pisze o swoich przemyśleniach politycznych itd. 

Mam dla Ciebie poradnik który pokazuje KROK PO KROKU jak dla kompletnego laika jak zrobić swoją stronę WWW. Podpiąć domenę (np. twojanazwastrony.pl) pod blog. Dzięki temu zabiegowi:

- NIE MUSISZ ZNAĆ ŻADNYCH KODÓW HTML, PHP, CSS itd.

Własna wizytówka


Wszystko opiera się na gotowej platformie, a tylko od Ciebie będzie zależało jak będzie wyglądała Twoja strona. Ja Ci pomogę i powiem co należy zrobić.

Powiem Ci jak podpiąć domenę pod bloga co jest podstawą pod stronę www. Dostaniesz 7 plików PNG, oraz jeden notatnik z odpowiednimi pomocnymi linkami. Wszystko jest dokładnie opisane w prostych 9 krokach.

Przygotowałem specjalny poradnik wyjaśniający co należy zrobić by w końcu mieć swoją witrynę i budować na niej wartościowy kapitał.

JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANY NAPISZ DO MNIE WIADOMOŚĆ

Krok po kroku - budowanie strony internetowej


https://www.olx.pl/oferta/jak-zalozyc-strone-www-za-0-zl-poradnik-krok-po-kroku-100-CID619-IDltp3M.html

Jak zrobić stronę WWW za 0 zł? - Poradnik - Krok po kroku

Komentarze

 1. Hehe dzięki stary, ale jaja teraz czuję się jak ostatni frajer bo przez kilka lat zlecałem komuś wykonywanie takich usług, a ja nawet nie wiedziałem, że to jest takie proste. Przecież to by dziecko w podstawówce mogło zrobić.

  Szacun wieeelki!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Założenie strony czy podpięcie domeny to bułka z masłem. Cała zabawa zaczyna się dopiero później w pozycjonowaniu, reklamie, marketingu, wybiciu się.

   Dziękuję za komentarz swoją drogą.
   Pozdrawiam

   Usuń

Prześlij komentarz